Znakowarki Mikroudarowe Przenośne
p80 – PORĘCZNA i SKUTECZNA

Znakowarka nadaje się szczególnie do oznaczania dużych elementów i konstrukcji stalowych, które są trudne do przeniesienia. Jest ono dostępne w wersjach:

DOT5 z elektromagnetycznym napędem igły, do celów ogólnych

TOP5 z pneumatycznym napędem igły, do stosowania w przypadkach potrzeby głębokiego znakowania (widocznego nawet po późniejszym malowaniu lub cynkowaniu)

Przenośne znakowarki mogą być również wykorzystane jako urządzenia stołowe do znakowania mniejszych elementów dzięki opcjonalnej kolumnie CP5.


 p120 i p160 - IDENTYFIKACJA POJAZDU

Wersje z rozszerzonym obszarem roboczym są wskazane do znakowania kodów VIN (numer identyfikacyjny pojazdu), w szczególności w sektorze motoryzacyjnym i maszyn rolniczych ale także wszędzie tam gdzie istnieją takie wymogi.

 

Powiększony obszar znakowania zapewnia swobodne wprowadzenie  numeru  pojazdu  nawet  z  czcionkami  o  wysokości 10-12 mm.


 PRZENOŚNE SYSTEMY BATERYJNE sp81 i sp121 PORĘCZNA i AUTONOMICZNA

W pełni przenośne systemy znakowania (bezprzewodowe) gwarantujące wysoką wydajność  i  niezawodność. Pozwalają na znakowanie dowolnych elementów, nawet o dużych rozmiarach i     o różnych typach powierzchni.

 Akumulator litowo-jonowy, zapewnia 160 minut pracy w stanie gotowości, z czasem pełnego ładowania 115 minut.

 Szczególnie dobrze sprawdzają się w bardzo dużych środowiskach pracy, gdzie operator musi często przemieszczać się z jednego obszaru do drugiego, aby dotrzeć do elementów przeznaczonych do znakowania.

 Zestaw obejmuje automatyczną, wielo-napięciową ładowarkę.


AKCESORIA – OPCJONALNE ELEMENTY SYSTEMÓW PRZENOŚNYCH

CP5 - Opcja dodatkowej kolumny dla znakowarek przenośnych

Poprzez to opcjonalne wyposażenie, dzięki kilku prostym i szybkim ruchom, możliwe jest użycie każdej przenośnej znakowarki DOTLITE jako stabilnej maszyny stacjonarnej.

Przenośne urządzenia mogą być również wykorzystane jako urządzenie stołowe do znakowania mniejszych elementów dzięki tej opcjonalnej kolumnie.

Opcja z oddzielnym sterowaniem

W przypadku instalacji stałych, takich jak na przykład znakowanie obudów siników na linii produkcyjnej, możliwe jest na żądanie, aby skonfigurować przenośną znakowarkę z systemem sterowania oddzielonym od głowicy znakującej.Firma ECOSTER jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę:

bermalogomini2jpg         Znakowarek firmy BERMA
      rkminijpg          Używanych obrabiarek CNC

ecomayjpg

       biuro@ecoster.pl

       0048-513-078-100