OFERTA UŻYWANYCH OBRABIAREK CNC

  Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą używanych obrabiarek CNC. Oferta jest wynikiem współpracy z angielską firmą RK International Machine Tools Ltd., której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę. RK International jest rodzinną firmą, zarządzaną już przez 3-ecie pokolenie. Od momentu powstania w 1951 roku jej głównym przedmiotem działalności jest dostawa wysokiej jakości obrabiarek. Firma oferuje dostawy nowych nowych urządzeń, łącznie z uruchamianiem całych linii produkcyjnych pod klucz jak i zajmuje się sprzedażą używanych obrabiarek. RK International dysponuje własnym zapleczem technicznym, serwisowym i szkoleniowym. W firmie funkcjonuje od wielu lat system zarządzania jakością ISO 9001. 

  Jako jeden z największych dostawców nowych obrabiarek w Anglii, szczególnie produktów firmy Colchester, RK International posiada w swoim magazynie wiele używanych maszyn pochodzących od klientów, którym wcześnie je dostarczali i instalowali jako nowe. Są to więc urządzenia o znanej historii, znanym profilu i czasie pracy oraz serwisowane przez RK International.  

  W magazynie (ponad 1 100 m2) firmy RK International znajdują się w ciągłym obrocie używane maszyny za ponad 1,5 miliona funtów. By zapoznać się z pełną ofertą firmy RK International zapraszamy na stronę www.rk-int.com/machines.


Logo - RK International Machine Tools

  Na naszej stronie znajdziecie Państwo starannie wyselekcjonowane urządzenia CNC: tokarki i centra pionowe. Prezentowane maszyny zostały wybrane ze względu na renomę ich producentów, jakość oraz dobry stan techniczny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji we wszelkich sprawach związanych z prezentowanymi urządzeniami, czy to w kwestii uszczegółowienia oferty, dodatkowych informacji technicznych. 

       Możemy też pomóc w znalezieniu używanej obrabiarki, którą są Państwo zainteresowania, a której nie ma w danej chwili w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma firmami z Anglii oraz Niemiec dlatego znalezienie odpowiedniej maszyny to nie jest problem. 

Nasza propozycja nie kończy się na prezentacji oferowanych obrabiarek CNC. Możemy Państwu pomóc w:

  • organizacji transportu urządzenia z Anglii do Państwa firmy,
  • obejrzeniu maszyny na terenie Anglii jeszcze przed zakupem (firma RK International znajduje się na obrzeżach Londynu).


ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ:Firma ECOSTER jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę:

bermalogomini2jpg         Znakowarek firmy BERMA
      rkminijpg          Używanych obrabiarek CNC

ecomayjpg

       biuro@ecoster.pl

       0048-513-078-100